Kdo jsme? My jsme lidé, co vědí, že i když se dá cvičit i bez trenéra — konec konců street workout se správně provádí na ulici a jako svou hlavní přednost hlásá, že k němu není potřeba žádné drahé vybavení nebo permanentní vstupenky do posiloven, protože se v něm využívá vlastní tělesné váhy, neznamená to, že každý chce cvičit sám. Víme také, že nesprávně provedený cvik umí napáchat velké škody a tím nemyslíme jen natažené svaly. Jsme nadšenci do street workoutu a víme, o čem mluvíme. Spojujeme street workout s kalisthenikou, sportovní medicínou a profesionálním tréninkem a pomáháme tak lidem cítit se dobře a dělat pokroky na cestě za svou vysněnou kondicí.

V dnešní době, kdy se stále více lidí obrací k těmto disciplínám v rámci zájmu o životní styl, potřeby bojovat s civilizačními chorobami typu obezity, bolesti zad, a šíje nebo prostě jen snahy udržet ve svém životě alespoň trochu pohybu, jsme těmi, kdo nabízejí pravidelné lekce i mimořádná soustředění.

Co u nás najdete?

Na našich stránkách naleznete vše, co jste kdy chtěli vědět o kalisthenice, street workoutu a sportovní medicíně. Podrobné popisy základů kalistheniky i street workoutu, obměny známých cviků pro různé úrovně tělesné kondice jako například horizontální a asistovaný shyb nebo dip se závažím. Samozřejmostí jsou i tipy a triky, jak nepřestávat dělat pokroky. A neopomineme ani probrat přednosti a nedostatky různých typů vybavení. Pokud se nejste jistí o čem, je vlastně řeč, nezoufejte, tyto stránky obsahují i články pro úplné laiky, které vám to přehledně, stručně a jasně vysvětlí. A pokud budete i pak mít otázky, nebojte se zeptat třeba prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Pro koho tu jsme?

Na své si  nás přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí a profesionálové. Po vzoru disciplín, jímž se věnujeme, jsou i tyto stránky skutečně pro každého. Kromě článků pro začátečníky, zde najdete i rozbory častých problémů a chyb a rady, jak je korigovat, aktuality o dění v street workout a kalisthenické komunitě. Jelikož sídlíme v Praze, bude na ni pochopitelně kladen důraz v sekci akcí a pokud půjde o tréninkové skupiny. Ale nezoufejte, to neznamená, že bychom zapomněli na existenci zbytku republiky nebo dokonce světa.