Nedařilo se v tréninku? Je čas se pořádně odreagovat!

Sem tam je třeba vypnout hlavu, přestat se soustředit na výkony v posilování a zabřednout do jiných myšlenek. Pojďme se podívat, jak se pořádně odreagovat.

1. Návštěva kasina

Občasná návštěva kasina je možné odreagování od výkonů. Nesmí se z toho stát pravidelnost, ale občasná hra, která výrazně nezasáhne do vašeho rozpočtu, je fajn způsob jak vypnout. Někoho lákají automatické hry, někdo preferuje spíše živé hry ve formě rulety, nebo pokeru.

Pokud se vám přece jen nechce nikam chodit, nebo jezdit, existují možnosti i jak si zahrát pár her z pohodlí domova. Na webové stránce Playamo no deposit bonus, kde se dozvíte o možných bonusech v kasínu Playamo, ve kterém najdete mnoho různých online her.

2. Laser game – air soft – paint ball

Pojďte si s kamarády z fitka dát něco jiného. Zasportujte si a zablbněte si u nějaké střílečky v podobě dnes oblíbených laser game, air softu a nebo paint ballu. Zkusíte, jestli se dokážete s kamarády dobře v týmu koordinovat, vyzkoušíte nový druh pohybu a soustředění, u kterého se odreagujete od běžných strastí.

3. Divadlo – kino – sportovní utkání

Trochu pasivnější způsoby odreagování uvádíme v tomto bodě. V Praze se odehrává nespočet divadelních, sportovních a filmových programů každý den. Jaký máte oblíbený filmový žánr? Mrkněte na programy několika multikin kolem vás a vyberte si odreagování v kině u nějakého pořádného hororu, nebo akčního filmu.

Pokud je sport váš život, můžete se docela dobře odreagovat i u návštěvy sportovního utkání. Vězte, že v Praze se jich odehrává opravdu mnoho každý den. Vy se jen podíváte na váš oblíbený sport a za několik málo minut ho můžete sledovat živě.